حراج جمعه سیاه در فیلم نت

بلک فرایدی در ایران

۱ آذر ۱۳۹۷

1 دیدگاه

جمعه سیاه، بزرگترین رویداد در جهان است که در بازارهای مختلف و در کشورهای مختلف با بهترین تخفیف‌ها در آخرین جمعه ماه نوامبر انجام می‌شود. امسال بلک فرایدی در ایران برابر با دوم آذر در فروشگاه‌های آنلاین برگزار خواهد شد.

تاریخچه بلک فرایدی

بلک فرایدی یا جمعه سیاه اولین بار در آمریکا آغاز شد اما در طول چند سال در تمام جهان به شهرت رسید. در نظرسنجی که توسط تیم تحلیلگران Black-Friday Global  انجام شد، در ایران ۴۴ درصد پاسخ‌ دهندگان اعلام کردند که با بلک فرایدی آشنا هستند.

این رویداد، نه تنها برای فروشندگان، بلکه برای اقتصاد هر کشور و حتی اقتصاد جهانی و از طرفی هم برای خریداران بسیار با ارزش است.

تاریخ جمعه سیاه در ایران

این رویداد هر ساله در ماه نوامبر برابر با آذرماه برگزار می‌شود که اکثر فروشگاه­های آنلاین از جمله فیلم نت به عنوان اولین سامانه VOD کشور آن را پوشش می دهند.

روز جمعه سیاه در ایران

بلک فرایدی در فروشگاه‌های ایران از سال ۲۰۱۶ با نام حراجمعه ظهور کرد و در طول چند سال به حراجی جذاب در ایران تبدیل شد. در نظرسنجی که انجام شده، ۳۲ درصد ایرانیان در فروش بلک فرایدی شرکت می‌کنند که این میزان هر ساله ۱۳ صدر رشد داشته است که مطابق آمار ۴۵ درصد از خریداران در جستجوی پیشنهادهای سودآور در اینترنت هستند.

بلک فرایدی فیلم نت چه روزی است؟

فیلم نت در جمعه سیاه ۲۰۱۸ برابر با ۲ آذر ۱۳۹۷ بیشترین تخفیف را برای کاربران خود در نظر گرفته است.
کاربرانی که از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا نیم ساعت اول شروع تخفیف ویژه، اقدام به خرید فیلم کنند از ۹۰% تخفیف برخوردار خواهند شد و از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه تا ۱۳:۰۰ می‌توانند اشتراک مورد نظر خود را با ۵۰% تخفیف خریداری کنند.

کاربرانی که بعد از این مدت اقدام به خرید کنند هنوز فرصت استفاده از تخفیف را دارند، و از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شب می‌توانند اشتراک مورد نظر خود را با ۳۰% تخفیف تهیه کنند.

فیلم نت سایت تماشای آنلاین و دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی تخفیف­‌های ویژه و تکرار نشدنی خود را در این روز به کاربران ارایه کرده است.

1 دیدگاه

  • محمدجواد در ۳ آذر ۱۳۹۷

    سلام
    خیلی وقته بروز نیستید مثل سایتهایی مانند فیلیمو و غیره و ما بیخود و بی جهت اشتراکمان دارد از بین می رود و آنجا هم باید برویم و هزینه کنیم
    فیلمهای ایرانی و خارجی شما خیلی دیر دارد بروز می شود و یا اصلا نمی شود
    مثالش هم واضح و روشن است و در صفحه اول آن سایتها چه می بینیم و در صفحه اول شما چه؟؟؟؟!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *