محمدرضا گلزار، برنده باش و شبکه سه

«برنده باش» با اجرای گلزار روی آنتن می‌رود

۳۱ تیر ۱۳۹۷

محمدرضا گلزار در ماه رمضانی که گذشت مهمان برنامه «ماه عسل» بود و در این برنامه از کار تازه خود در تلویزیون صحبت کرد و گفت که به زودی اجرای مسابقه جدید و هیجان‌انگیز «برنده باش» را به عهده خواهد داشت. گلزار علت حضور خودش در تلویزیون را اجرای مسابقه‌ای برای فرهنگ‌سازی عنوان کرد. گفته می‌شود هدف مسابقه «برنده باش» بالا بردن سرانه مطالعه در کشور است.

اولین حضور محمدرضا گلزار در شبکه سه

گلزار تاکنون در فیلم‌های سینمایی گوناگونی بازی کرده است. از فیلم «سام و نرگس» که اولین حضور او در سینما بود تا فیلم «دلم می‌خواد» بهمن فرمان آرا. فیلم‌های «کما»، «گل یخ»، «شام عروسی»، «مجنون لیلی»، «بوتیک»، «مادر قلب اتمی»، «خشک‌سالی و دروغ» و «شام آخر» از مهم‌ترین کارهای سینمایی او هستند. همچنین او سریال‌های شبکه خانگی «ساخت ایران»، «عشق تعطیل نیست» و «عاشقانه» را هم بازی کرده است که برای تماشای آنلاین این آثار می‌توانید به فیلم‌نت سایت دانلود رایگان فیلم مراجعه کنید. گلزار در روزهای آتی با برنامه «برنده باش» به شبکه ۳ آمده و به این ترتیب مجری‌گری را هم تجربه خواهد کرد.

زمان پخش مسابقه «برنده باش»

«برنده باش» که مسابقه‌ای شبانه است به زودی و دو روز در هفته پخش خواهد شد. این برنامه با حضور محمدرضا گلزار به عنوان مجری شب‌های پنج‌شنبه و جمعه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. محتوای برنامه «برنده باش» که با هدف فرهنگ‌سازی مطالعه در جامعه تولید شده است شامل سؤال و جواب‌هایی است که در برنامه پرسیده می‌شود. حضور در این مسابقه تلویزیونی برای تماشاچیان و مشارکت‌کنندگان از طریق فعالیت در اپلیکیشن میسر می‌شود. در این اپلیکیشن هر فرد با پنج سؤال مواجه و با پاسخ به آن‌ها وارد مراحل بعدی می‌شود و این مسیر تا رسیدن به مسابقه تلویزیونی ادامه دارد.

گلزار و کارهای جدیدش

گلزار سال گذشته فیلم سینمایی «آینه بغل» را به کارگردانی منوچهر هادی روی پرده داشت که بیش از ۲۰ میلیارد تومان فروخت. این روزها فیلم «دلم می‌خواد» ساخته بهمن فرمان‌آرا با بازی او و رضا کیانیان، مهناز افشار، سحر دولتشاهی، صابر ابر، بهناز جعفری و… روی پرده است که تا این لحظه بیش از یک میلیارد تومان فروش داشته است. او همچنین در فیلم سینمایی در حال ساخت «ما همه با هم هستیم» کمال تبریزی ایفای نقش می‌کند. گلزار در فیلم «سلام بمبئی»، در اولین همکاری بین سینمای بالیوود و ایران ایفای نقش کرده است. او در روزهای آتی برای اولین بار اجرای برنامه‌ای را در تلویزیون به عهده خواهد داشت؛ «برنده باش» مسابقه‌ای بزرگ و هیجان‌انگیز.

جوایز مسابقه «برنده باش» و نحوه شرکت در آن

مسابقه «برنده باش» با هدف افزایش فرهنگ مطالعه تهیه‌ می‌شود. شرکت در این مسابقه نیاز به دانش و اطلاعات عمومی بالایی دارد. برای حضور در این مسابقه اپلیکیشن «برنده باش» را نصب کرده و در ازای پاسخ به هر سؤال امتیاز جمع کنید. افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آورند به عنوان تماشاچی در مسابقه «برنده باش» شبکه سه حضور پیدا می‌کنند. جوایز این مسابقه برای کاربران و شرکت‌کنندگان نفیس است و برگزارکنندگان از جوایز ۱۰۰ میلیون تومانی خبر داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *