«تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه»

جنگی که انسان‌ها فقط نظاره‌گر آن هستند

۱۹ مهر ۱۳۹۶

تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) فیلمی اکشن و علمی-تخیلی محصول سال ۲۰۱۷ آمریکا، به کارگردانی مایکل بی است. این فیلم‌ پنجمین قسمت از مجموعه تبدیل شوندگان است که دنباله‌ای بر فیلم تبدیل‌شوندگان: عصر انقراض، چهارمین قسمت از این مجموعه، محسوب می‌شود.

در قسمت چهارم دیدیم که آتوبات‌ها بالاخره از شر هسته بزرگ و رئیس آن راحت شدند، اما حالا دشمنان قدیمی آنها از سیاره‌شان به زمین آمده‌اند تا که این آتوبات‌های به ظاهر شورشی را بگیرند و آنان را به دلیل فرار از سیاره‌شان و آمدن به زمین در طول میلیون‌ها سال مجازات کنند ولی این بار جنگی بزرگ رخ می‌دهد که طی آن آپتیموس پرایم که از سیاره زمین خارج شده تا از خالق خود انتقام بگیرد به دست او دستکاری میشود تا برگردد به زمین و انسان ها را نابود کند. این جنگ باز هم روی زمین رخ می‌دهد و انسام‌ها شاهد نابودی شهرهایشان هستند. در این میان تنها چند نفر هستند که برای پایان دادن به این جنگ و حفظ کره زمین وارد عمل می‌شوند.

مایکل بی کارگردان آمریکایی که بیشتر آثارش را در ژانر اکشن ساخته است کارگردانی هر پنج قسمت تبدیل شوندگان را بر عهده داشته است.

از چهره‌های هالیوودی که در دو قسمت پایانی تبدیل شوندگان جلوی دوربین این کارگردان رفته است می‌توان آنتونی هاپکینز، مارک والبرگ وجاش دوهامل را نام برد. والبرگ، بازیگر فیلم‌های اکشن و نامزد دو جایزه اسکار، بعد از اکران آخرین قسمت این مجموعه علمی تخیلی با دنیای تبدیل شوندگان خداحافظی کرد. بنابراین در قسمت بعدی این مجموعه علمی تخیلی باید منتظر چهره جدیدی باشیم که جهان را از شر ربات‌ها نجات می‌دهد.

تاریخ اکران تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه ۲۱ ژوئن ۲۰۱۷ بود و به تهیه‌کنندگی کمپانی پارامونت پیکچرز در قالب سه‌بعدی و آی‌مکس بر پرده سینما رفت.

تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه بریا مشاهده و دانلود علاقه‌مندان در سامانه فیلم‌نت موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *