محتوای رایگان در هفته کتاب

کتاب بخون، فیلم ببین، داناشو

۲۱ آبان ۱۳۹۶

2 دیدگاه ها

فیلم‌نت باز هم با راه اندازی کمپینی فرهنگی تصمیم دارد به کاربرانش هدیه دهد

علاقمندان به فیلم‌ها و سریال‌های روز سینمای ایران و جهان که مشترکان قدیمی فیلم‌نت هستند یا به تازگی به جمع مشترکان پیوسته‌اند و حتی افرادی که تصمیم دارند عضو خانواده بزرگ فیلم‌نت شوند، از دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶، به مدت یک هفته، تا ۲۹ آبان می‌توانند با کمپین جدید فیلم ببین، کتاب بخون، دانا شو همراه باشند.

در این کمپین که به مناسبت هفته کتاب برگزار می‌شود، چهار سامانه فیلم‌نت، دانا، تی‌وی نت و طاقچه محتوای فرهنگی و آموزشی خود را به صورت رایگان و با تخفیف ۳۰% در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

کاربران تنها باید وارد یکی از سامانه‌های گفته شده شوند و کد اشتراک یا تخفیف خود را وارد کنند تا بتوانند به این کمپین ملحق شوند.

کاربران علاقمند به ویدئو‌های آموزشی می‌توانند به سامانه دانا مراجعه کنند و به همین شیوه در صفحه اصلی و قسمت «فعال سازی دانا بن» کد dana-ketab را وارد کنند و از ویدئوهای آموزشی این سامانه لذت ببرند، ویدئوهایی که در این هفته به صورت رایگان در اختیار اعضای کمپین قرار می‌گیرد.

مشترکان تلویزیون شخصی تی‌وی نت هم با مراجعه به صفحه اصلی این سامانه و وارد کردن کد tvnet-ketab در قسمت اشتراک به محتوای این سامانه به مدت یک هفته به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

سامانه طاقچه نیز در راستای این کمپین فرهنگی که به مناسبت هفته کتاب برگزار می‌شود امتیازی برای کاربران و مشترکانش در نظر گرفته است. دوستداران و علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی تنها کافی است در این سامانه عضو شوند و بعد از انتخاب کتاب مورد نظر، برای خرید روی آن کلیک کنند، در صفحه بعد با سوال «کد تخفیف دارید؟» روبه‌رو خواهند شد و در جواب باید کد hafteyeketab96 را تایپ کنند. بعد از فعال شدن کد، کتاب‌ انتخاب شده با تخفیف ۳۰% در اختیار آنها خواهد بود.

همه این چهار سامانه در هفته کتاب برای ارتقاء سطح آموزشی، فرهنگی و اوقات فراغت کاربرانشان در کنار هم به این کمپین پیوسته‌اند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *