«مکانیک۲:رستاخیز» انتخاب بین بد و بدتر

گاهی برای اجرای عدالت باید خلاف کرد

۲۱ شهریور ۱۳۹۶

مکانیک۲: رستاخیز، فیلم اکشن ماجرایی است که حول محور زندگی آرتور بیشاپ می‌چرخد. او شهروندی قانونمند است و تلاش می‌کند گذشته پر از خلاف و جنایت خود را کنار بگذارد و زندگی عادی را پیش بگیرد تا اینکه مطلع می‌شود دختری که عشق زندگی اوست گروگان گرفته شده است. گروگان‌گیران در ازای آزادی او از آرتور می‌خواهند دوباره دست به جنایت بزند و چند نفر را به قتل برسانند اما نه در شهر و کشور محل سکونتش، بلکه در چند کشور مختلف و در زمان محدود.

قهرمان داستان برای زندگی دختری که دوستش دارد باید بین بازگشت به گذشته پر از خشونت و خلاف و آرامشی که به‌دست آورده یکی را انتخاب کند.

«مکانیک۲: رستاخیز» چالش پیش روی قهرمان داستان را نشان می‌دهد و این چالش تنها انتخاب بین دو موقعیتی که گروگان‌گیران برایش به وجود آورده‌اند نیست، او علاوه بر این به پایان دادن به زنجیره خشونت هم می‌اندیشد. به هر حال راه گریزی وجود ندارد و آرتور در مرحله اول باید تصمیم بگیرد که چگونه همسر آینده‌اش را نجات دهد و بعد راهی پیدا کند برای پایان دادن به زندگی همراه با خلاف و جنایت.

این تصمیم ممکن است به قیمت جان عشق زندگی‌اش تمام شود یا حتی جان خودش را هم از دست بدهد، با این وجود چاره‌ای ندارد جز انتخاب راهی سرنوشت ساز.

جیسون استاتهام انگلیسی تبار در این فیلم همانند اکثر فیلم‌هایش نقش اول و اکشن این فیلم را بازی کرده است و شاید دلیل بازخورد خوب و استقبال از این فیلم حضور او در کنار جسیکا آلبا باشد. علاوه بر این دو بازیگر تامی لی جونز هنرپیشه باسابقه هالیوود نیز جلوی دوربین دنسی گانسل رفته است.

تاریخ اکران این فیلم ۲۶ آگوست ۲۰۱۶ (۴ شهریور) بود و در کشورهای آمریکا، تایلند و فرانسه فیلم‌برداری شده است.

فیلم «مکانیک۲: رستاخیز» برای علاقمندان به فیلم‌های اکشن در سامانه فیلم‌نت قابل مشاهده و دانلود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *