یک «پی‌اس۴» هدیه عضویت

قرعه کشی فیلم‌نت برای اعضای جدید در نمایشگاه تلکام

۲۴ مهر ۱۳۹۶

بدون دیدگاه

صبح امروز دوشنبه، ۲۴ مهرماه، هجدهمین دوره نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، تلکام، درهای خود را به روی بازدید کنندگان گشود.

این نمایشگاه که بزرگترین رویداد در حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است هر سال با حضور گسترده اپراتورهای تلفن‌های همراه، استارت آپ‌های این حوزه برگزار می‌شود و مخاطبان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردها و خدمات این حوزه آشنا می‌شوند.

سامانه فیلم‌نت هم مانند گذشته با افتخار میزبان علاقمندان و مخاطبان این حوزه در نمایشگاه تلکام است. بازدیدکنندگان در این نمایشگاه علاوه بر آشنایی با مجموعه فیلم‌نت، تاریخچه و دستاوردها می‌توانند از هدایا و تخفیف‌های آن نیز بهرمند شوند.

علاوه بر این فیلم‌نت قصد دارد به اعضای جدیدش، یا همان بازدیدکنندگانی که در طول ۴ روز نمایشگاه به خانواده بزرگ فیلم‌نت می‌پیوندند، به‌طور ویژه‌ای خوش‌آمد بگوید، با یک پی‌اس ۴٫

بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام برای شرکت در قرعه کشی پی‌اس ۴ باید به غرفه فیلم‌نت که در سالن اصلی همراه اول قرار داره، مراجعه کنند.

فقط کافیه که عدد ۵ رو به شماره ۲۲۵۰۲۲ بفرستند و بعد از دریافت پیامک عضویت، شماره آنها در لیست قرعه کشی قرار داده می‌گیرد و ظهر روز پنجشنبه، ۲۷ مهر، آخرین روز نمایشگاه تلکام، این قرعه کشی در محل غرفه فیلم‌نت انجام خواهد شد و یک دستگاه پی‌اس ۴ به برنده خوشبخت اهدا می‌شود.

هجدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تلکام در تاریخ ۲۴ الی ۲۷ مهر ماه ۹۶ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *