فیلم یاغی ها (Renegades 2017)

فیلم «دریاچه» نبش قبر جنگ جهانی دوم

۲۶ فروردین ۱۳۹۷

فیلم یاغی‌ها (Renegades) داستانی اکشن، جنایی و جنگی را دنبال می‌کند که درون مایه آن به دهه ۱۹۴۰ برمی‌گردد، زمانی که نیروهای ارتش آلمان در خلال جنگ جهانی دوم ۲۵ تن طلا را برای انتقال به مکانی امن از مناطق درگیر جنگ در فرانسه خارج می‌کنند و در مسیر مجبور می‌شوند این محموله را در جایی پنهان کنند تا از دید سایر نیروهای ارتش سایر کشورها پنهان بماند. آنچه را که فیلم Renegades دنبال می‌کند ماموریت حساس گروهی از سربازان ویژه نیروی دریایی آمریکا ست که باید برای پیدا کردن این گنج پنهان شده در دریاچه، عازم بوسنی شوند.

فیلم اکشن «یاغی‌ها» در ابتدای امر حال و هوای دلهره‌آور جنگ جهانی دوم را باز سازی می‌کند اما با جلو رفتن فیلم مشکلات بیشتری پیش روی نیروهای ویژه قرار می‌گیرد از پیدا کردن و خارج کردن محموله گرفته تا انتقال آن و البته نگرانی از احتمال سرقت این گنج در میانه‌های راه، که هر کدام را می‌توان به عنوان ماموریتی مجزا، پیچیده و حساس به شمار آورد. داستان فیلم البته از جایی پیچیده می‌شود که پای گروهی دلال هم به این ماجرا باز می‌شود و در ازای کمک برای انتقال این گنج درصدی از آن را می‌خواهند.

استیون کوال،کارگردان تازه کار هالیوود، تیم بازیگران فیلم یاغی‌ها، شامل  سالیوان استیپلتون (Sullivan Stapleton)، جی. کی. سیمونز (Jonathan Kimble Simmons)، چارلی بیولی (Charlie Bewley) و سیلفیا هوکس (Sylvia Hoeks) را به خوبی مقابل دوربین فیلم renegades هدایت کرده است.

فیلم یاغی ها در سایت‌های سینمایی معتبر از جمله IMDB به نام دریاچه (The Lake) نیز شناخته می‌شود و همانطور که از ترجمه این عنوان برمی‌آید، دریاچه نام دیگر این فیلم است.

فیلم دریاچه یا همان یاغی‌ها در چهار کشور آمریکا، آلمان، بلژیک و فرانسه فیلم‌برداری شده است و بازیگران به سه زبان انگلیسی، آلمانی و کروات حرف می‌زنند.

علاقمندان به تماشای آنلاین و دانلود فیلم اکشن مانند فیلم یاغی‌ها می‌توانند به سایت فیلم‌نت مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *