فیلم نت در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر همراه شماست

در مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر همراه ما باشید!

۱۳ بهمن ۱۳۹۵

فیلم نتی ها در کنار سامانه فیلم نت علاوه بر تماشای کلی فیلم و سریال جذاب و روز ایران و جهان، پایگاه خبری فیلم نت نیوز حضور دارد که کار خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده و آخرین خبرها وگزارش‌های ویدیویی و تصویری را از مهم‌ترین اتفاقات روز عرصه‌ی سینمای ایران و جهان؛ تلویزیون ایران و جهان و شبکه‌‌ی نمایش خانگی و وی‌او‌دی (VOD) به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.

هدف این پایگاه خبری حمایت و ایجاد دلگرمی برای فیلمسازان جوان و با‌انگیزه است که به دنبال فیلم خود و اطلاع رسانی درباره‌ی آن هستند.

و این بار فیلم نت نیوز در جشنواره فیلم فجر که یکی ازمهمترین جشنواره های سینمای ایران است و معمولا میانه بهمن هر سال برگزار می شود، با پوشش تمام اخبار و حواشی جشنواره همراه شماست.

باز هم مثل همیشه فیلم نت برای شما جایزه دارد و شما دوستان می توانید هم از اخبار جذاب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مطلع شوید و هم کلی جایزه های متنوع ببرید.

فیلم نت مسابقه ای طراحی کرده است که شما دوستان می توانید با خواندن اخبار منتشره هر روز جشنواره از کاخ مردمی و فیلم ها در سایت، تلگرام و اینستاگرام فیلم نت نیوز،  در مسابقه جشنواره فیلم فجر فیلم نت شرکت کنید، سوالات طراحی شده از این اخبار را جواب بدید و جایزه ببرید.

اگر جواب شما به این سوالات درست باشد، به ازای هر پاسخ صحیح یک پیامک برای شما ارسال میشود که حاوی یک کد شهرفرنگ است.

با وارد شدن به قسمت شهرفرنگ و وارد کردن کد شانس خود را محک بزنید و از جایزه فیلم نت لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *