فصل سوم سریال شهرزاد

فصل سوم شهرزاد چه می شود؟

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

سریال شهرزاد، فصل سوم را با همان سبک و سیاق دو فصل پیش اما نه چندان عاشقانه آغاز کرد. در این فصل همچنان الگویی کوچک از جامعه ایران دوران مصدق را می‌بینیم. زندگی ارباب رعیتی آن روزگار در کنار جریان‌های سیاسی که آرام آرام وارد زندگی افراد تحصیل کرده می‌شد. آنچه در فصل سوم شهرزاد تا به اینجا دیده‌ایم و ازاین به بعد خواهیم دید درواقع توجیه اتفاق‌هایی است که جسته گریخته در فصل اول و دوم دیدم و به سرانجام نرسید و از آن مهمتر پایانی خواهد بود برای سرنوشت پر پیچ و خم قهرمان‌های داستان.

خلاصه داستان فصل سوم شهرزاد حاکی از این است که عاشقانه‌های داستان همنچنان وجود دارند اما دست کم در قسمت‌های آغازین فصل سوم این سریال مخاطبان شاهد جریانی مافیایی بین افراد به ظاهر درجه دو سریال بودند. شخصیت‌های شهرزاد، فرهاد و قباد در جایگاه خود همچنان قرار دارند اما حسن فتحی، کارگردان سریال شهرزاد تصمیم گرفت در سومین فصل این عاشقانه مجالی به خود نمایی سایر شخصیت‌ها و بازیگران جدید سریال شهرزاد بدهد، شخصیت‌هایی مانند سروان آپرویز با نقش آفرینی امیر جعفری. آپرویز مرد قانون است و زیاد به رسم و رسوم ارباب و رعیتی معتقد نیست و مهمتر از همه راه نفوذ به خانواده‌های متمول و صاحب منصب را بلد است.

شهرزاد با بازی ترانه علیدوستی، نیز جایگاه خود را از زنی عاشق پیشه و مادری نگران فراتر می‌برد و از برابری حقوق زنان دفاع می‌کند و از ارزش آنها در جامعه دم می‌زند.

بازیگران فصل سوم شهرزاد شامل تیم بازیگران فصل‌های پیش، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، گلاره عباسی، امیرحسین فتحی، مهدی سلطانی، نسیم ادبی، فریبا متخصص، مونا احمدی، پرویز فلاحی و چند چهره دیگر، با اندکی تغییر یا همان حذف و اضافه به ضرورت داستان است.

پاسخ سوال فصل سوم شهرزاد چه می شود؟ یا زندگی و مرگ فرهاد و اما و اگرها درباره دو رقیب دلباخته شهرزاد، آینده خانواده دیوان سالار، اکرم، شیرین و سایر شخصیت‌های داستان می‌ماند برای آخرین قسمت فصل سوم شهرزاد.

فصل اول سریال شهرزاد در ۲۸ قسمت در مهر ماه ۱۳۹۴ برای پخش از شبکه‌های نمایش خانگی تکثیر و توزیع شد و با استقبال زیاد مخاطبان این شبکه‌ها روبه‌رو شد.

حسن فتحی، کارگردان و محمد امامی، تهیه‌کننده، فصل دوم سریال شهرزاد را در خرداد ۱۳۹۶ در ۱۵ قسمت در دسترس مخاطبان قرار دادند.

فصل سوم شهرزاد از بهمن ۱۳۹۶ در اختیار مخاطبان قرار گرفت و همچنان پخش قسمت‌های آخر آن ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *