«اسنپ»، «بامیلو» و ۸ جایزه ویژه عیدی فیلم‌نت

تخفیف اسنپ و بامیلو بدون قرعه کشی

۲۱ اسفند ۱۳۹۶

فیلم نت برای مشترکین، همراهان قدیمی و علاقمندان به فیلم و سریال که به تازگی به جمع خانواده بزرگ فیلم‌نت پیوسته‌اند، هدیه­‌های ویژه‌­ای تحت عنوان «عیدی فیلم‌نت» به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ در نظر گرفته است، هدیه‌های کوچک و بزرگ، از کتاب صوتی تا سفر تفریحی به ترکیه.

کمپین «عیدی فیلم نت» از امروز ۲۱ اسفند، تا شنبه، ۲۶ اسفند، پذیرای علاقمندان به فیلم و سریال خواهد بود. علاقمندان به شرکت در این قرعه کشی می‌توانند در هر یک از روزهای این کمپین که تمایل داشتند، شانس خود را برای گرفتن عیدی از فیلم نت امتحان کنند.

در کمپین «عیدی فیلم‌نت» همه کاربران بدون قرعه کشی برنده خواهند بود. برای دریافت هدیه‌ها بر روی لینک “عیدی بگیر” کلیک کنید و وارد صفحه قرعه کشی شوید. در این صفحه به سمت گردونه هدایت می‌شوید و با چرخاندن آن در لحظه برنده یکی از هدیه‌های این کمپین خواهید شد.

لیست هدیه‌های گردونه:

اگر تمایل دارید هدیه بیشتری از فیلم نت بگیرید و برای بار دوم و حتی سوم گردونه را بچرخانید و مهم‌تر از آن در قرعه کشی جایزه بزرگ این کمپین شرکت داده شوید، روی گزینه “شانس دوباره + جایزه بزرگ” کلیک کنید.

در این مرحله شما به صفحه‌ای راهنمایی می‌شوید که راه‌های چرخاندن دوباره گردونه را برای شما شرح می‌دهد:

 • در این صفحه لینکی وجود دارد که اگر آن را برای سه نفر بفرستید و آنها عضو این کمپین یا در اصطلاح «فیلم نتی» شوند، شما مجدد به شرکت در این کمپین دعوت می‌شوید و بار دیگر می‌توانید شانس خود را امتحان کنید.
 • خرید اشتراک یک ماهه فیلم‌نت راه دوم شرکت مجدد در این کمپین است. با خرید این اشتراک همراه با تخفیف، دو بار دیگر می‌توانید گردونه را بچرخانید و دو عیدی دیگر برنده شوید.

علاوه بر این با خرید این کارت اشتراک می‌توانید فیلم‌ها، سریال‌ها و سایر محتوای فیلم‌نت را با ترافیک رایگان به صورت آنلاین مشاهده یا دانلود کنید.
* نام افرادی در لیست قرعه کشی جایزه‌های بزرگ ثبت می‌شود که حداقل دو بار در این کمپین شانس خود را امتحان کرده باشند، در واقع دومین چرخاندن گردونه برابر است با ثبت اسم شما در لیست قرعه کشی.

* به ازای هر سه نفری که از طرف شما به این کمپین دعوت شوند، شما یک بار در قرعه کشی جایزه بزرگ شرکت داده می‌شوید. بنابراین با دعوت از افراد بیشتر به کمپین و فرستادن لینک قرعه کشی برای آنها، می‌توانید شانس خود را در قرعه کشی جایزه بزرگ بالاتر ببرید.

* اگر از گزینه خرید اشتراک برای چرخاندن مجدد این گردونه استفاده کردید، گزینه “دعوت از دوستان” همچنان برای شما فعال خواهد بود.

جایزه‌های بزرگ کمپین «عیدی فیلم نت»:

  • سفر به ترکیه با یک نفر همراه
  • یک دستگاه پی اس فور (PS4)
  • اشتراک دائمی فیلم نت
  • یک دستگاه ایر پاد
  • یک دستگاه اپل واچ

این جوایز به ترتیب از طرف هیپوتریپ، دانرو، فیلم‌نت، آچار و سیب اپ به برندگان خوشبخت این کمپین اهدا می‌شوند.

مراسم قرعه کشی جوایز بزرگ کمپین «عیدی فیلم‌نت» روز یکشنبه ۲۷ اسفند انجام خواهد شد و کاربران و افراد شرکت کننده از طریق تلگرام فیلم‌نت و برنامه زنده اینستاگرام این سامانه از نتیجه آن مطلع خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *