شهرزاد ۳ پایان رقابتی عاشقانه

شهرزاد فصل سوم

۱۱ بهمن ۱۳۹۶

1 دیدگاه

«شهرزاد» سریال ملودرام و عاشقانه دو جوان در دوره دوم پهلوی است، داستان عاشقانه‌ای که در راه رسیدن دو دلداده به هم یک دوره از تاریخ با همه فراز و فرود‌هایش وجود دارد. زندگی شخصیت‌های این قصه، شهرزاد، قباد، فرهاد و شیرین خواسته یا ناخواسته با اوضاع سیاسی کشور در هم تنیده است. انتخاب‌ها و تصمیم‌های آنها باید با توجه به وضعیت سیاسی گرفته شود تا خود آنها وکسانی که دوستشان دارند در امان بمانند.

فصل اول سریال «شهرزاد» در ابتدا آشنایی با شخصیت‌ها، پیشینه آنها و مسیر‌های پیش روی آنهاست. داستان این سریال دو رقیب عشقی را مقابل هم قرار می‌دهد که هر یک نماینده یک طرز فکر و یک طبقه از اجتماع است.

در طی ۲۸ قسمت فصل اول «شهرزاد» شخصیت‌های دیگر به ترتیب وارد بازی می‌شوند و رنگ و لعاب حال و هوای سیاسی حاکم بر داستان بیشتر می‌شود و علاوه بر این مردان سیاست با نفوذ و قدرت جای پای خود را محکم‌تر می‌کنند.

فصل دوم سریال «شهرزاد» هم خط داستانی جذاب و عاشقانه را در دهه ۱۳۳۰و در میان فضای سیاسی آن دوران همچنان پیش می‌برد. این فصل با مرگ ناگهانی یکی از شخصیت‌ها تمام می‌شود و کشف معمای این مرگ به فصل سوم این سریال موکول شده است.

فصل سوم سریال «شهرزاد» که از ۱۵ مهر به کارگردانی حسن فتحی جلوی دوربین رفت، از امروز ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ بر روی سامانه‌های سینماهای خانگی قرار گرفته است.

از بازیگران فصل سوم «شهرزاد ۳» می‌توانم به ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، پرویز فلاحی، گلاره عباسی، امیرحسین فتحی و فریبا متخصص اشاره کرد که در این فصل جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.

علاقمندانی که تا به امروز این داستان پر مخاطب را دنبال کرده‌اند می‌توانند برای مشاهده آنلاین و دانلود فصل سوم سریال شهرزاد به سامانه فیلم نت مراجعه کنند.

 

 

1 دیدگاه

  • زهرا در ۱۴ خرداد ۱۳۹۷

    من دیوانه وار عاشق شهرزاد هستم و خواهم بود همراه لحظه به لحظه فیلم اشک ریختم شاد شدم احساساتم تغییر کردمن به شخصه آرزوی جان فدایی در بازیگری را دارم و امیدوارم روزی به درجه ای در این راه پایان نا پذیر برسم ای کاش از همین حالا راهی برای من باز میشد تا روزی مثل سریال شهرزاد به کار آیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *