«سی‌ و پنج» با سارا بهرامی و حامد کمیلی

دو ستاره «ایتالیا ایتالیا» بار دیگر مقابل هم

۱۴ آبان ۱۳۹۶

برنامه زنده اینترنتی سی و پنج با اجرای فریدون جیرانی روز گذشته، ۱۳ آبان ۱۳۶۱، از سامانه‌ تی‌وی‌نت (tvnet.ir) پخش شد.

چهاردهمین برنامه اینترنتی سی و پنج برخلاف برنامه‌های پیش میزبان دو بازیگر بود، حامد کمیلی و سارا بهرامی. دو بازیگری که در فیلم ایتالیا ایتالیا در نقش‌های مقابل هم جلوی دوربین کاوه صباغ سرشت رفته‌اند.

کارنامه هنری سارا بهرامی

سارا بهرامی فارغ‌التخصیل رشته تئاتر است. او در نمایش‌هایی چون «راهزنان»، «متولد ۱۳۶۱»، «اگر..»، «هم‌هوایی»، «مخمصه» و… بازی کرده است، در سال ۱۳۹۲ با بازی در مجموعه تلویزیونی پروانه به شهرت رسید. پس از آن با فیلم تهرون به کارگردانی نادر تکمیل همایون وارد سینما شد. یک عاشقانه ساده، من دیگو مارادونا هستم، گیتا و خانه‌ای در خیابان چهل‌ویکم دیگر آثاری هستند که او در آنها بازی کرده است. این روزها فیلم ایتالیا ایتالیا با بازی او و به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده روی پرده است.

کارنامه هنری حامد کمیلی

حامد کمیلی هم کارش را با تئاتر شروع کرده است. پرواز در حباب، به دنیا بگویید بایستد، اغما، خط شکن، پیامک از دیار باقی، پروانه، پرده نشین و نفس گرم ازجمله سریال‌هایی هستند که او در آنها بازی کرده است.
کمیلی همچنین در فیلم‌های تردید، پسر آدم دختر حوا، شکلات داغ، دو خواهر، هر چی خدا بخواد، اخلاق‌تو خوب کن، پایان‌نامه، سیانور و … ایفای نقش کرده است. فیلم «ایتالیا ایتالیا» این روزها با بازی او در حال اکران است.

پس از پخش زنده این برنامه‌، همانند برنامه‌های گذشته تکرار ضبط‌ شده آن روی چهار سامانه «فیلم‌نت»، «پلان»، «تی‌وی‌نت» و «آی‌نت» قرار خواهد گرفت و مخاطبان می‌توانند برنامه را مجددا تماشا یا دانلود کنند.

سامانه‌ «تی‌وی‌نت»، محصول شرکت نشر الکترونیک ایران، دارای «پروانه فعالیت اپراتور خدمات تلویزیونی مبتنی بر پروتکل اینترنتی (IPTV)» از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *