«مجازاتگر» سنگدل اما آرام

ابرقهرمانی خوب همراه با صفت‌های بد

۲۹ آبان ۱۳۹۶

1 دیدگاه

سینمای جهان این آخر هفته خود (۱۵-۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) را با فیلم‌های ابرقهرمانی پر کرد، دو فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok) و لیگ عدالت (Justice League) که بر پرده بزرگ نقره‌ای نمایش داده شدند و سریال ابرقهرمانی مجازاتگر (The Punisher) که در سینمای کوچک آنلاین، نتفلیکس، در دسترس مخاطبان دنیای مارول قرار گرفت.

سریال ابرقهرمانی «مجازاتگر» به تهیه‌کنندگی شبکه نمایش آنلاین نتفلیکس و کمپانی مارول ساخته شده است و داستان ابرقهرمانی است از میان آدم‌های عادی، به نام فرانک کسل که خشم را در کنار صفت‌های نیک انسانی قرار داده است.

کسل به عنوان سرباز وظیفه در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت می‌کرد و بعد از انجام خدمت سربازی زمانی که به زادگاهش برمی‌گردد و می‌فهمد که همه اعضای خانواده‌اش کشته شده‌اند. بعد از آن او تنها یک هدف در زندگی‌اش دارد و آن انتقام گرفتن است، نابراین لحظه‌ای از اصلحه‌اش جدا نمی‌شود.

بعد از برنامه‌ریزی برای انتقام از قاتل یا قاتلین خانواده‌اش، کسل به هدف بزرگتری می‌اندیشد که همان اجرای عدالت است، اجرای عدالت درمورد افرادی که در جرائم جنگی دست داشته‌اند. این تصمیم باعث می‌شود که او علاوه بر دوست دشمنان زیادی هم پیدا کند.

کسل درعین حال که آرام و کم‌حرف است، ناگهان بی‌نهایت خشن و بی‌رحم می‌شود. اهالی شهر به او لقب مجازاتگر داده‌اند و رسالت اجرای عدالت و انتقام گرفتن را بر وش او گذاشته‌اند.

استیو لایتفود سریال «مجازاتگر» (پانیشر) را برای شبکه نتفلیکس بوده نوشته و تهیه‌کننده‌گی آن را هم برعهده داشته است. در کارنامه او می‌توان سریال پر مخاطب هانیبال (Hannibal) را هم دید.

جان برنتال، بازیگر سینما و سریال‌های تلویزیونی که در سریال‌هایی مانند مردگان متحرک The Walking Dead بازی کرده‌است، نقش اول این سریال را برعهده دارد.

برنتال را بیشتر در نقش‌های منفی و ضد قهرمان دیده‌ایم و منتقدان و مخاطبان این سریال منتظر پخش این سریال و دیدن بازی او او در نقش قهرمان فیلم بودند.

سریال «مجازاتگر» (پانیشر)  هفته گذشته، ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان)، در شبکه‌ نتفلیکس قرار گرفت و به زودی با دوبله اختصاصی در سامانه فیلم‌نت برای مشاهده و دانلود علاقمندان قرار خواهد گرفت.

1 دیدگاه

  • آشپزی در ۲۹ آذر ۱۳۹۶

    نت فلیکس کولاک کرد با سریال پانیشر
    مرسی از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *