این یک سریال عاشقانه نیست

تصویری از رویاهای مخاطب‌

۸ شهریور ۱۳۹۶

1 دیدگاه

سریال عاشقانه تا به امروز در بین رقبای خود در شبکه نمایش خانگی موفقیت چشمگیری داشته و توانسته مخاطب‌های خود را در طول هفده قسمت توزیع شده منتظر و مشتاق نگه دارد.

استفاده از سیاست‌های فیلم‌نامه نویسی و انتخاب بازیگر در کنار دکور و طراحی لباس امروزی باعث شده که مخاطب‌های سینمای جوان پسند هم به جمع بینندگان این سریال بپیوندند.
علاوه بر این چند مورد آنچه که بیننده را در انتظار دیدن سرانجام داستان نگه می‌دارد شخصیت پردازی‌ها و درنتیجه همزاد پنداری بیننده با آنهاست. همزاد پنداری برای داشتن زندگی متفاوت و عجیب برای عامه مردم.
برای مثال زندگی مخفیانه “پیمان” با دیالوگ‌های عجیب و غریب، سایه روشنی از او به بیننده می‌دهد که علاوه بر انتظار برای دیدن سرانجام این شخصیت، ارتباط او با دیگر شخصیت‌ها را هم جذاب می‌کند. البته انتخاب هومن سیدی برای ایفای این نقش هم در خوب از آب درآمدن این شخصیت بی‌تاثیر نیست.
شخصیت “گیسو “با بازی چهره محبوب سینما، مهناز افشار، که هم رک و صریح است و هم دراماتیک، تضاد دلچسبی دارد و طرفدار‌های این شخصیت را مشتقاق دیدن سرانجام “گیسو” یی که دچار کمبود محبت است نگه می‌دارد. این شخصیت با وجود اینکه گذشته‌ای سخت همراه با فقر داشته، مدرن زندگی می‌کند و در رفتارش با مردهای داستان سیاست دارد.
شخصیت “پگاه” با بازی ساره بیات زنی مرفو موفق است و شخصیت مدرنی دارد که رویای بسیاری از زنان و دختران جوان است.
و محمدرضا گلزار در نقش سهیل، سومین تجربه بازی سریالی خود را پشت سر می‌گذارد. شخصیت سهیل مرموزاست و لایه‌های پنهان شخصیتی دارد. کشف همین موارد پنهان باعث می‌شود مخاطب درگیر شخصیت و در انتظار دیدن چهره جدیدی از این شخصیت باشد.
علاوه بر ضرب آهنگ تند سریال در قسمت‌های ابتدایی، خوش ساخت بودن، دکور مینیمال و مدرن و طراحی لباس امروزی هم باعث درگیر شدن فکر بیننده می‌شود و ناگفته نماند که بیننده شبکه نمایش خانگی ترجیح می‌دهد برنامه‌های این شبکه‌ها را به دور از دغدغه‌های اجتماع و فقر و شلوغی و سایر معضلات اجتماع ببیند.

از دیگر بازیگرانی که در این سریال جلوی دوربین منوچهر هادی نقش‌آفرینی کرده‌اند حسین یاری در نقش “رضا”، پانته‌آ بهرام در نقش “ریحانه”،
بهاره کیان‌افشار در نقش “درسا”، حمیدرضا پگاه در نقش “دامون”، فرزاد فرزین در نقش “تورج چلبیانی و فرزاد فرزین” و مسعود رایگان در نقش حاج “یونس” را نام برد.

سریال پرمخاطب «عاشقانه» برای تماشا و دانلود در سامانه فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *