دو قدم تا سیمرغ

معرفی فیلم های جشنواره فجر 96

۴ بهمن ۱۳۹۶

برنامه «دو قدم تا سیمرغ» امروز چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه در نخستین روز میزبان آیین رونمایی از فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به معرفی «کامیون»، «جاده قدیم»، «فیلشاه» و «جشن دلتنگی» می‌پردازد.

سامانه اینترنتی فیلم‌نت در ویژه برنامه «دو قدم تا سیمرغ» به منظور معرفی آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر ۹۶ در روز نخست میزبان عوامل فیلم‌های «کامیون» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی، «جاده قدیم» ساخته منیژه حکمت، «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و «جشن دلتنگی» ساخته پوریا آذربایجانی است.

منصور ضابطیان، مجری این برنامه در هر قسمت فیلم های راه یافته به جشنواره فجر ۹۶ را معرفی می کند و با پنج نفر از عوامل هر فیلم از جمله کارگردان، تهیه‌کننده، ‌بازیگران یا هر یک از عوامل فنی فیلم مانند صدابردار، آهنگساز و… به گفت­گو می­نشیند.

برای هر یک از آثار راه یافته به جشنواره فجر امکان نمایش عکس، تیزر، آنونس و بخش‌هایی از فیلم فراهم شده است و عوامل هر فیلم می‌توانند در مدت ۴۵ دقیقه درباره‌ فیلم خود توضیحاتی ارائه داده و آن را معرفی کنند.

بر اساس جدول زمان‌بندی شده این برنامه، روز چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه، ساعت ۱۴ تا ۱۴:۴۵ به فیلم «کامیون»، ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۱۵ به فیلم «جاده قدیم»، ۱۷ تا ۱۷:۴۵ به فیلم «فیلشاه» و ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۱۵ به فیلم «جشن دلتنگی» اختصاص داده شده است.

همچنین ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر و مهدی یزدانی مدیر موسسه رسانه‌های تصویری از این برنامه بازدید خواهند کرد.

سامانه اینترنتی فیلم‌نت با همراهی ستاد سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر برنامه «دو قدم تا سیمرغ» را ۴ تا ۹ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *