دانلود فیلم‌های کلینت ایستوود

دانلود فیلم کلینت ایستوود

۲۵ مهر ۱۳۹۷

Clint Eastwood، کارگردان شهیر آمریکایی در سانفرانسیسکو زاده شد و بعد از آن به‌دلیل شغل پدرش، به شهرهای مختلفی سفر کرد. او کار خود را با بازیگر ی آغاز نمود و در نقش‌های ماندگاری هنرنمایی کرد تا اینکه خود به کارگردانی روی آورد و اولین فیلم خود، نابخشوده (Unforgiven) را ساخت. زندگی‌نامه کلینت ایستوود را می‌توانید در مقاله کلینت ایستوود و فیلم‌هایش بخوانید.

در این مقاله به بررسی چند فیلم از Clint Eastwood می‌پردازیم. شما می‌توانید فیلم‌های او را را از فیلم‌نت، صفحه کلینت ایستوود مشاهده کنید.

ـ فیلم‌های کلینت ایستوود:

  • The 15 to 17 Paris/ 2018
  • Gran Torino/ 2008
  • Changeling/ 2008
  • Letters from Iwo Jima/ 2006

دانلود فیلم‌های کلینت ایستوود

The 15 to 17 Paris/ 2018

The 15 to 17 Paris (قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس) داستان معروف سال ۲۰۱۵ در قطار را روایت می‌کند که ۳ جوان شهروند آمریکایی، یک تروریست مسلح را در قطاری از بروکسل متوقف کردند. پیش‌زمینه داستان به شکل مونولوگ‌های نه‌چندان قوی، بازگو می‌شود. بازخورد منتقدان نسبت به این فیلم منفی بوده است و فیلم بسیار سرکوب شده است؛ هرچند بعضی فیلم «قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس» را عوامانه خواندند؛ اما فیلم از شور و حال و هیجان ایستوودی بهره‌های بسیار برده است.   

Clint Eastwood سعی کرده تا روایتی مستند را به تصویر بکشد و به این هدف سراغ همان سه جوان واقعی رفته است تا شخصیت‌ها را هرچه واقعی‌تر جلوه بدهد.

ماجرای The 15 to 17 Paris درباره سه دوست قدیمی‌ست که از دوران کودکی یکدیگر را می‌شناسند و در زندگی سختی‌های فراوانی کشیده‌اند. دوستانی که در روند این سفر تفریحی به قهرمانانی بدل می‌شوند که کل زندگی‌شان تحت‌تأثیر این سفر قرار می‌گیرد.

در قطار ساعت ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس که این سه جوان حضور دارند، تروریستی با مهمات بسیار حضور دارد؛ اما طی جریاناتی این سه جوان از ماجرا خبردار می‌شوند و با اقدامات جسورانه‌ای عملیات تروریست را متوقف می‌سازند.

The 15 to 17 Paris گذشته سه جوان و بیان دوستی‌شان با فلش بک‌هایی روایت می‌کند و همراه با نریشن روی تصاویر و اتفاقات دیده و شنیده می‌شود.

Gran Torino/ 2008

Gran Torino فیلم دیگری از Clint Eastwood که در سال ۲۰۰۸ ساخته شد. نام فیلم گران تارینو مدل ماشینی قدیمی از کارخانه اتوموبیل‌سازی فورد است. این انتخاب اسم شاید نشانی باشد از به ارث‌بردن ارزش‌های قدیمی. شخصیت اصلی فیلم گران تورینو، والت کوالسکی، کهنه سربازی که در جنگ قدیمی کره شرکت کرده است و دل خوشی از آسیایی‌ها و کره‌ای ها و… ندارد.

والت کوالسکی که نقش آن را کلینت ایستوود بازی می‌کند، به تازگی همسرش را از دست داده و با فرزندانش نیز رابطه خوبی ندارد. او می‌کوشد تا خانه کوچکش را در حومه شهر دیترویت سر پا نگه دارد.

Gran Torino زندگی کوالسکی را نشان می‌دهد که بعد از خدمت در ارتش، در کارخانه ماشین‌سازی مشغول به کار شده است. او هر روز شاهد اسباب‌کشی همسایگان قدیمی و اسکان مهاجران به منطقه خود است و اصلاً از این وضعیت راضی نیست و مدام در حال غر زدن به همسایگان خود است. اخلاق نژادپرستانه‌ای دارد و به همسایگان مهاجرش ناسزا می‌گوید. روزی پسری از همسایه‌ها قصد دزدی از پیرمرد را دارد؛ اما پیرمرد متوجه می‌‌شود. او قصد دارد پسربچه را تنبیه کند؛ اما به او علاقه‌مند می‌شود.

Clint Eastwood در Gran Torino بازی درخشانی را به نمایش می‌گذارد و یادآور سال‌های پرکار و درخشنده گذشته است. گران تورینو از سمت منتقدان بسیار ستوده شده است و جوایز بسیاری را نیز برای کلینت ایستوود به ارمغان آورده است.   

Changeling/ 2008

Changeling فیلم تقدیر شده Clint Eastwood در سال ۲۰۰۸ اکران شد. بچه جایگزین فیلمی جنایی درام است که یک داستان واقعی را روایت می‌کند.

داستان جذاب و روایت روان فیلم باعث شده است که فیلم هم از نظر منتقدان و هم از نظر مردم، فیلم مقبولی به نظر برسد.

Changeling روایت مادری به نام کریستین کالینز در سال ۱۹۲۸ است که برای رفتن به سر کار ناچار می‌شود پسر ۹ ساله‌اش (والتر) را در خانه تنها بگذارد؛ اما وقتی به خانه برمی‌گردد، والتر را در خانه نمی‌یابد. او به پلیس مراجعه می‌کند؛ اما نتیجه‌ای عایدش نمی‌شود.

در همان اوقات خطابه کشیش گوستاو درباره فساد و سهل‌انگاری‌های پلیس لس‌آنجلس باعث می‌شود تا همت بیشتری برای یافتن پسر کریستین به خرج دهند. بعد از گذشت چند ماه به او خبر می‌دهند که فرزندش در شهر دیگری زنده و سلامت پیدا شده است؛ اما زمانی که کریستین برای تحویل‌گرفتن پسرش حاضر می‌شود، خود را با بچه‌ای دیگر، بچه‌ای اشتباهی روبه‌رو می‌بیند.

در فیلم Changeling کریستین ابتدا از پذیرفتن بچه جایگزین امتناع می‌کند؛ اما فشارهای سروان جونز سبب می‌شود تا او بچه جایگزین را به خانه ببرد. کریستین بعد از زمان کوتاهی دوباره نزد سروان جونز می‌رود و نظرش را نسبت به بچه می‌گوید و اظهار می‌کند که بچه عوض شده است. سروان جونز که آبروی پلیس را در خطر می‌بیند، مقدمات فرستادن کریستین را به آسایشگاه روانی فراهم می‌کند تا از دست پیگیری‌هایش خلاص شود.

در همان حین، قاتلی که متهم به کشتن بیست کودک است، دستگیر می‌شود و مشخص می‌گردد که والتر جزو این کودکان بوده است. این اتفاق جریان را به نفع کریستین تغییر می‌دهد.

Changeling فیلم پر کششی‌ست که نامزد نخل طلای کن شد و همچنین نامزد بهترین بازیگری زن در اسکار و گلدن گلوب و بفتا، نامزد بهترین فیلمنامه اوریجینال و تدوین و فیلمبرداری گردید.

تمام فیلم‌های کلینت ایستوود و کارگردانان بزرگ دیگر را می‌توانید در فیلم نت، سایت تماشای آنلاین فیلم ببینید.

Letters from Iwo Jima/ 2006

Letters from Iwo Jima در سال ۲۰۰۶ به کارگردانی کلینت ایستوود بر اساس کتابی از تادامیچی کوریبایاشی ساخته شد و تحسین و تشویق‌های فراوانی را برانگیخت. از جمله فیلم، برنده جایزه بهترین فیلم خارجی از انجمن‌های مختلف منتقدان و نامزد بسیاری از رشته‌ها در جشنواره‌های مختلف گردید.

فیلم نامه‌هایی از ایووجیما، روایتگر جنگ بزرگ ایووجیما در خلال جنگ جهانی دوم است. جزیره ایووجیما بزرگ‌ترین سنگر دفاعی ژاپن برای دفع حمله‌های نیروهای آمریکایی است. ژنرال تادامیچی فرمانده جزیره موظف است به هر طریق ممکن، از افتادن جزیره به دست آمریکایی‌ها جلوگیری کند.

کل فیلم روایت جنگ میهن‌پرستانه و فداکارانه سربازان ژاپنی برای دفاع از میهنشان است و روایت شیرینی را به نمایش می‌گذارد.

شما می‌توانید جدیدترین فیلم‌ها را در فیلم‌نت، سایت تماشای آنلاین فیلم دانلود کنید و ببینید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *