شهرزاد، سریال پرطرفدار نمایش خانگی

خلاصه سریال شهرزاد

۳۰ بهمن ۱۳۹۶

فصل سوم سریال شهرزاد با همه اما و اگرهای دو فصل پیش آغاز شد و مخاطبان این درام عاشقانه می‌توانند جواب همه سوال‌های خود را در این ۱۵ قسمت بگیرند و شاهد باز شدن گره‌های زندگی شهرزاد از ابتدا تا کنون باشند.

سریال شهرزاد فصل اول

در فصل اول سریال شهرزاد شخصیت‌های داستان را شناختیم و با آنها در مسیر پرفراز و نشیب زندگی‌شان همراه شدیم آنهم در دوره‌ای که ملی شدن صنعت نفت به دست دکتر مصدق مسئله سیاسی روز بود. با شهرزاد جوان که دلباخته فرهاد شده است، جوانی دست به قلم، عاشق پیشه و جویای نام که از ابراز احساس و علاقه‌اش عبایی ندارد و به نوعی شخصیت سپید داستان است که دنیا را جای بهتری می‌خواهد؛ شخصیت بزرگ آقا که نفوذ و تسلط زیادی بر افراد و اوضاع درون و بیرون از خانه دارد و برای همه چیز و همه کس تصمیم می‌گیرد، شخصی که آینده افراد را به راحتی دستخوش مصلحت شخصی خود قرار می‌دهد، شیرین که قربانی سیاست‌ بازی‌های پدرش شده است و زندگی‌‌اش را تباه شده می‌بیند و قباد که همیشه تصمیم دارد قدرت داشته باشد و از زیر یوق بزرگ آقا و خانواده‌اش بیرون بیاید اما علی‌رغم تلاشش همچنان افراد دیگری برای زندگی‌اش تصمیم می‌گیرند.

علاوه بر این شخصیت‌ها افراد دیگری را می‌بینیم که خرده پیرنگ‌های داستان را شکل می‌دهند و موازی با زندگی نقش‌های کلیدی داستان در شکل گرفتن یا باز کردن گره‌های داستان نقش دارند.

سریال شهرزاد فصل دوم

داستان عاشقانه شهرزاد با همه فراز و نشیب‌هایش ادامه یافت و در فصل دوم شهرزاد سلسله شکست‌های عاطفی فرهاد را دنبال می‌کنیم که با اوضاع سیاسی تهران به هم پیچیده است. شیرین هم پریشان‌تر و مستاصل‌تر از قبل به دنبال سروسامان دادن به زندگی خود است و هر چه بیشتر تلاش می‌کند کمتر نتیجه می‌بیند، در این حین پای عمه بلقیس هم به خاندان دیوان سالار گشوده می‌شود. او در ابتدای ورود تصمیم می‌گیرد رقبایی را که بر سر جایگاه بزرگ آقا با هم می‌جنگند، سر جای خود بنشاند. قباد هم که تا به اینجای داستان از طرف همسر و خانواده همسر تحقیر می‌شد تلاش می‌کند غرور از دست رفته را بازگرداند برای انجام این کار از زورگویی و بی اخلاقی ابایی ندارد.

سریال شهرزاد فصل سوم

فصل سوم شهرزاد، که فصل آخر این سریال عاشقانه است، قرار است پاسخ‌گوی همه سوال‌ها باشد و رفتار عجیب و نامهربانی‌های فرهاد را توجیه کند، سرانجام بی‌مهری‌هایی که شهرزاد در این مدت متحمل شده را روشن کند و پایان داستان خاندان دیوان سالار را در میان هرج و مرج درون و بیرون از خانه نشان دهد.

حسن فتحی، کارگردان سریال شهرزاد، ۱۱ بهمن ۱۳۹۶سریال را برای پخش در شبکه‌های نمایش خانگی در اختیار این شبکه‌ها قرار داد تا به انتظار مخاطبانش پایان دهد و سوال “قباد یا فرهاد؟” را برای بیینده‌هایی روشن کند که از سال  تا به امروز۱۳۹۴ با این سریال همراه بودند.

علاقمندان به این درام عاشقانه می‌توانند برای دانلود فصل سوم شهرزاد به سایت فیلم‌ نت مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *