خودت را در دنیای ورسس غرق کن!

بازی‌های رایانه‌ای را با ورسس خواهید شناخت

۳۱ مرداد ۱۳۹۶

فیلم‌نت، از اول سال ۹۶، اقدام به ساختن برنامه‌ای تخصصی در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای به نام «ورسس گیم‌شو» کرده است. سه‌شنبه‌ی هر هفته، شما می‌توانید در سایت و اپلیکیشن فیلم‌نت، برنامه‌ای سی دقیقه‌ای ببینید که به بررسی‌ بازی‌های روز دنیا می‌پردازد و شما را با دنیای جدید بازی‌ها آشنا می کند تا بتوانید طبق سلیقه‌ و روحیات خودتان بازی مناسبی انتخاب کنید و از آن لذت کافی ببرید.

از اواخر قرن بیستم که اولین بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی طراحی شدند، همواره عده‌ای نگران مضرات آن‌ها بوده‌اند و همین نگرانی، لذت استفاده از آن‌ها را کم کرده است. اما در قرن بیست و یک، این بازی‌ها رشد قابل توجهی داشتند و نه تنها مردم با آن‌ها به صلح رسیدند، بلکه بازی تبدیل به بخش مهمی از زندگی افراد شد و جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های بزرگ و مهمی را به خود اختصاص داد.

حالا در سال ۲۰۱۷، همه چیز در عرصه بازی‌های یارانه‌ای تغییر کرده و حتی روان‌شناس‌ها فواید زیادی را هم برای این بازی‌ها پیدا کرده‌اند. دنیای بازی، دنیای مستقلی شده که اگر به ریزه‌کاری‌های آن واقف نباشید، در آن گم خواهید شد. پس بهترین راه این است که به جای مقابله با حقیقت، آن را بپذیرید و با «ورسس» به جهان فن‌آوری بازی وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *