حراج «فیلم‌نت» در جمعه سیاه

نسل امروز و هم‌سویی با سنت‌های دیروز

۳۰ آبان ۱۳۹۶

1 دیدگاه

عبارت جمعه سیاه یا Black Friday برخلاف وجود کلمه «سیاه» روزی است که همه افراد از آن به خوبی یاد می‌کنند و حتی یک سال تمام در انتظار فرا رسیدن این روز هستند.

این روز در واقع سرآغاز تخفیف‌های فروشگاه‌های مختلف و آغاز خرید کریسمس است. در این روز فروشگاه‌ها اجناس خود را با تخفیف‌های بالای ۷۰% و با حاشیه سود کمتر عرضه می‌کنند.

همراه با به روز شدن و تجهیز شدن فروشگاه‌ها با تکنولوژی و اتصال به دنیای مجازی، خرید محصولات مختلف، از اقلام مصرفی خانه گرفته تا تجهیزات دیجیتال، از طریق اینترنت و موبایل امکان‌پذیر شده است، همچنین کاربران اینترنت و شبکه‌های مجازی هم این روزها ترجیح می‌دهند ملزومات خود را به روش آنلاین تهیه کنند.

این دستاورد اینترنتی یا همان خرید آنلاین در همه بخش‌های زندگی و حتی پر کردن اوقات فراغت افراد هم نقش مهمی ایفا می‌کند. کاربران به آسانی می‌توانند به انواع موزیک‌، محتوای آموزشی، فیلم، کتاب و سایر علاقمندی‌های خود دسترسی داشته باشند.
اکنون سامانه فیلم‌نت این تکنولوژی کارآمد روز را با جریان خرید و تخفیف هم‌سو کرده است و نتیجه آن دسترسی آسان و آرزان به محتوای این سامانه است، این محتوا همان منبع غنی فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمیشن و برنامه‌های تولیدی است که کاربران شبکه‌های نمایش آنلاین با آن آشنا هستند.

سامانه فیلم‌نت به مناسبت این روز، جمعه سیاه، بار دیگر برای کاربرانش و افرادی که تصمیمم دارند به جمع اعضای این خانواده بزرگ بپیوندند، یک هدیه ویژه در نظر گرفته است.

روز جمعه سیاه، ۲۴ نوامبر (۳ آذر)، کاربران سامانه فیلم‌نت از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب، با مراجعه به این سامانه و رفتن به قسمت «فیلم بن» در منوی اصلی، می‌توانند محتوای اشتراک‌های این سامانه را با تخفیف خریداری کنند.

کاربرانی که از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰/۳۰ دقیقه، همان نیم ساعت اول شروع تخفیف ویژه، اقدام به خرید کنند از تخفیف ۹۰% برخوردار خواهند شد
اما اگر بعد از این مدت زمان قصد خرید دارید، از ساعت ۱۰/۳۰ دقیقه تا ۱۲/۳۰ به مدت ۲ ساعت می‌توانید اشتراک مورد نظر خود را با ۵۰% تخفیف خریداری کنید

کاربرانی که بعد از این مدت اقدام به خرید کنند هنوز فرصت استفاده از تخفیف را دارند، از ساعت ۱۲/۳۰ دقیق تا ۱۰ شب می‌توانند اشتراک مورد نظر خود را با ۳۰% تخفیف تهیه کنند

فیلم‌نت، لذت تماشا، هر لحظه هر کجا

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *