اینترنت «همراه اول» رایگان شد

مژده به کاربران سیم کارت‌های همراه اول

۷ آبان ۱۳۹۶

بدون دیدگاه

کاربران سیم کارت‌های همراه اول می‌توانند فیلم دانلود کنند بدون اینکه از حجم ترافیک سیم‌ کارتشان کم شود.

کاربران شبکه‌های نمایش خانگی (VOD) معمولا افرادی هستند که برای وقت آزاد و همچنین اوقات فراقت خود ارزش قائل هستند و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند.
به همین دلیل شبکه‌های نمایش خانگی همراه با تغییرات روز دنیا در زمینه استفاده از دنیای نامحدود اینترنت، سامانه‌های خود را به روز نگه داشته‌اند تا دسترسی کاربران را به محتوای سامانه راحت‌تر کنند.

همچنین امروزه بستر کلان‌شهرها و شهرهای دیجیتال به سمتی می‌رود که همه اپراتورهای تلفن‌های همراه، اینترنت و استارت آپ‌های اینترنتی و مبتنی بر تلفن همراه در این بازار دیجیتال در کنار هم فعالیت کنند.

فیلم‌نت نیز به عنوان اولین سامانه‌ نمایش آنلاین فیلم و نخستین عضو خانواده شبکه‌ی نمایش خانگی در ایران همواره تلاش می‌کند اسباب راحتی مشترکین خود و کاربران اپراتورهای اینترنت را فراهم کند.

از اولین اقداماتی که در این زمینه انجام گرفت رایگان شدن ترافیک مصرفی برای کابران شاتل و آسیاتک بود و بعد از آن نوبت به های‌وب و مبین نت رسید.

در ادامه این همکاری‌ها، سامانه فیلم‌نت به وعده ترافیک رایگان برای همراه اولی‌ها جامه عمل پوشاند. از این به بعد دانلود محتوای سامانه فیلم‌نت برای کاربران سیم کارت همراه اول بدون محاسبه حجم ترافیک اینترنت، امکان پذیر است.

کاربرانی که از سیم کارت همراه اول استفاده می‌کنند تنها کافی است اشتراک مدت‌دار فیلم‌نت را خریداری کنند و یا حتی با خرید یکی از محصولات، بدون اینکه ترافیک اینترنتشان مصرف شود، محتوای مورد نظرشان را دانلود کنند و بدون نگرانی از تماشای فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمیشن‌ها و مستند‌های سامانه فیلم‌نت لذت ببرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *