ترافیک رایگان برای محتوای فیلم‌نت

مژده به کاربران اینترنت ماهان نت و پیشگامان

۱۱ آذر ۱۳۹۶

فیلم‌نت، اولین سامانه‌ نمایش آنلاین فیلم (VOD) و نخستین عضو خانواده شبکه‌ی نمایش خانگی در ایران، از ابتدای فعالیتش تا کنون، سعی کرده اسباب راحتی مشترکین خود و کاربران اپراتورهای اینترنت را فراهم کند. اپراتورهایی که در ابتدا تعدادشان محدود بود و هر این روزه‌ها شاهد زیادتر شدن تعدادشان هستیم.

این سامانه در راستای اقدامات خود در جهت راحتی کاربرانش برای رایگان شدن ترافیک مصرفی آنها اقدام به رای زنی با اپراتورهای مختلف اینترنت کرد که نتیجه آن رایگان شدن ترافیک کاربرانی بود که از اینترنت شاتل و آسیاتک استفاده می‌کردند.

در مرحله بعد نوبت به کاربران اینترنت مبین نت و های وب رسید که بتوانند بدون نگرانی محتوای فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمیشن سامانه فیلم‌نت و پلان و همچنین از محتوای آموزشی دانا استفاده کنند.

پس از آن بنا به درخواست اعضای خانواده بزرگ فیلم‌نت و پلان، صاحبان سیم‌کارت‌های همراه اول نیز به ترافیک رایگان دسترسی پیدا کردند.
در ادامه این اقدامات سامانه‌های فیلم‌نت، پلان و دانا برای راحتی هرچه بیشتر مخاطبان شبکه نمایش خانگی،‌ کاربران اینترنت پیشگامان و ماهان نت نیز از این پس می‌توانند بدون مصرف ترافیک اینترنت خود محتوای این سامانه‌ها را تماشا یا دانلود کنند.

این کاربران تنها کافی است محتوای مورد نظر خود یا یکی از اشتراک‌های مدت دار این سامانه‌ها را خریداری کنند و از تماشای آن لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *